Košarkaški reprezentativac Bosne i Hercegovine Mirza Teletović ubilježio je još jednu odličnu partiju u najjačoj košarkaškoj ligi na svijetu. Mirza je u pobjedi Netsa nad Atlantom (91:86) postigao 16 poena za 25 minuta provedenih na parketu. Upisao je naš reprezentativac i tri skoka.

Igra je bila prilično izjednačena. Prva četvrtina donijela je prednost domaćima 27:21, ali Hawksi su do odlaska na odmor  preokrenuli (46:52). U trećoj dionici Netsi su se vratili u igru i poveli 72:67.  Odlična serija gostiju dovela ih je do 86:84, a onda je Teletović tricom iz kornera najavio pobjedu domaćih, što je okarakterisano kao potez utakmice.

Joe Johnson je predvodio Brooklyn do pobjede postigavši 23 poena, dok su se redovima gostiju istakli Paul Millsap i Jeff Teague sa po 16 poena.