Pogledajte sjajnu igru Teletovića u porazu Netsa od Bullsa

Košarkaši Netsa poraženi su na svom parketu od Bullsa 78:95, a Mirza Teletović je bio jedan od boljih igrača ekipe iz Brooklyna. Kapiten naše reprezentacije koji nastupa za Netse za 19 minuta provedenih na parketu postigao je 17 poena, uz dva skoka.

Mrežice su se dobro držali prvoj četvrtini i nakon deset minuta vodile 23:21. Ipak, do odlaska na odmor košarkaši iz Chicaga su preokrenuli rezultat 38:41. Gosti su ponudili odličnu treću četvrtinu stvorivši prednost od devetnaest poena (58:77). Prevelik je to bio zalogaj za košarkaše iz Brooklyna koji su do kraja susreta samo uspjeli ublažiti poraz.

Bullse je do pobjede predvodio Taj Gibson s 20 poena, dok je u redovima Netsa najefikasniji bio Deron Williams.