Pjanić postigao gol i upisao dvije asistencije, Juventus pobjedio San Mauro rezultatom 6:1

Reprezentativac BiH, Miralem Pjanić, je postigao gol i dva puta asistirao u ubjedljivoj pobjedi Juventusa protiv San Mauro sa 6:1

Ekipa Juventusa danas je u prijateljskom meču savladala San Mauro sa 6:1, a bh. reprezentativac Miralem Pjanić postigao je gol i dva puta asistirao za torinski klub.

San Mauro je iznenađujuće prvi stigao do vodstva u 10. minuti preko Ferlisija, da bi četiri minute kasnije Asamoah izjednačio nakon asistencije Pjanića.

Miralem Pjanić je postigao sjajan gol u 29. minuti za preokret i vodstvo Juventusa od 2:1.

Dybala je u 39. minuti povećao vodstvo Juventusa, a u 44. minuti je poslije sjajne kombinacije sa Pjanićem postigao svoj drugi gol na utakmici.

Do kraja susreta, argentinski reprezentativac Dybala je u 47. minuti pogodio treći put danas, da bi konačnih 6:1 postavio Cerri.