Odlična partija Mirze Teletovića

Košarkaši Brooklyn Netsa poraženi su na gostovanju kod Philadelphije rezultatom 121:120 i to nakon produžetka.

Naš kapiten Mirza Teletović je odigrao sjajnu utakmicu. Pogodio je šest trica, imao ukupno 18 poena, dodao četiri  skoka, dvije  asistencije i jednu blokadu za nešto više od 33  minute koliko je proveo na parketu.

U neizvjesnoj završnici dodatnih pet minuta Pierce je pogodio za vodstvo Netsa 120:119, potom je Evan Turner pogodio sa zvukom sirene za pobjedu Philadelphije.

Najefikasniji u redovima Netsa je bio Anderson sa 26 poena,  Pierce je ubacio 24 poena, a Lopez 22. Na drugoj strani Evan Turner je bio sjajan i ubacio 29 poena, dok je Thadeus Young dodao 25 poena, a Wroten ubacio 19.