Kup BiH: Nakon izvođenja penala Sarajevo bolje od Viteza

U okviru uzvrata osmine finala Kupa BiH, fudbaleri Sarajeva savladali su danas nakon penala ekipu Viteza sa 4:2 (1:1), te su ostvarili plasman u četvrtfinale Kupa Bosne i Hercegovine.   Sarajevo je bolje otvorilo utakmicu i malo više prilika, ali bez prave, one stopostotne prilike. Prvu priliku imao je Nikola Komazec u 11. minuti. Šutirao je sa nekih 25 metara, ali je golman gostiju Živković odbranio. U 38 minuti susreta Puzigaća je dobro centrirao, a Komazec je glavom poslao loptu u mrežu Viteza za vodstvo Sarajeva od 1:0, a s ovim rezultatom se završilo prvo poluvrijeme utakmice.   Na početku drugog polvremena gosti su zaigrali mnogo bolje. U 47. minuti odlična šansa za goste, Šišić je pucao, a Bandović izbacuje u korner. U 70. minuti Vitez dolazi do izjednačenja. Strijelac je bio Bandović, Smriko. Do kraja utakmice domaći su napadali, ali rezultat se nije mijenjao, te se pristupilo izvođenju penala gdje su se bolje snašli domaći fudbaleri, koji su tako ostvarili plasman u četvrtfinale Kupa.