Mladost iznenadila na Koševu i odnijela bod

Ekipa Mladosti iz Velike Obarske napravila je iznenađenje kola i odnijela bod sa stadiona Asim Ferhatović Hase odigravši s domaćim Sarajevom 0:0.

Za Sarajevo su nastupili: Bandović, Bišanović, Komazec, Todorović, Tatomirović, Trivunović, Osmanagić, Karić, Cimirot, Tadejević, Dupovac.

Domaći su u prvih 45 minuta stvorili prilike preko Komazeca, Osmanagića i Trivunovića, ali nisu uspjeli zatresti mrežu gostiju.

Na početku drugog dijela dobru priliku imali su gosti kada Krezović ne šutira najbolje.

Za Mladost su igrali: Tripić, Hodzić, Zelić, Trifković, Krezović, Kostić, Komarčević, Gujić, Novaković, Vasić, Jevtić.

Koliko je loša bila igra Bordo sastava govori podatak da su prvi korner izveli tek u 52. minuti.

Najbolju priliku za Sarajevo imao je Bišanović koji u 72. minuti glavom šutira iznad gola.

Sarajevo je tako propustilo priliku da se odvoji na vrhu Premijer lige.