Kup BiH: Pobjede Sarajevskih klubova (FOTO)

Fudbaleri sarajevskog Željezničara slavili su u Gabeli u uzvratnoj utakmici osmine finala Kupa BiH protiv ekipe GOŠK-a. Nakon pobjede od 3:0 u prvom susretu na Grbavici, Plavi su u uzvratnom meču ostvarili pobjedu od 1:0. Jedini pogodak na utakmici postigao je u 12. minuti postigao Kosorić koji je pogodio za veliko slavlje gostiju. Interesantno je bilo i na Koševu gdje je Sarajevo slavilo protiv Slavije. Ipak, nije sve počelo dobro po izabranike Miodraga Ješića. Naime, Slavija je u vodstvo došla lijepim golom Vejnovića u 21. minuti. Samo nekoliko minuta prije odlaska na odmor Osmanović pogađa za 1:1. Da Slavija ne napravi senzaciju na Koševu, pobrinuli su se Herić u 62. i Veladžić u 87. minuti i postavili konačnih 3:1 za Bordo tim. Podsjećamo Sarajevo je u prvoj utakmici slavilo 4:1.