Košarkaši sarajevske Bosne u potpunosti su nadigrali ekipu Radnik BN Basketa i na kraju zasluženo slavili protiv posljednjeplasirane ekipe prvenstva 102:67. Već nakon prvih deset minuta vidjelo se da će gosti iz Bijeljine Skenderiju napustiti poraženi, te su već u prvoj četvrtini Studenti imali prednost 29:14. Do odlaska na odmor ta prednost se povećala na 26 poena (58:32). Domaći su još agresivnije krenuli u nastavku i u posljednju dionicu ušli s prednošću od 37 poena (81:44). Na kraju su košarkaši Bosne zasluženo slavili pobjedu od 35 poena razlike. Najbolji na parketu bili su Mujić s 19, te Demić i Damjanović sa po 15 postignutih poena, dok se u redovima gostiju istakao Rizinić sa 16 postignutih poena. Studentima je ovo treća ovosezonska pobjeda, dok će radnik na prvu pobjedu još sačekati.