Fudbaleri sarajevskog Željezničara teže od očekivanog slavili su protiv Drine. Plavi su konkretnije započeli utakmicu i nakon nekoliko prilika u 34. minuti preko Ognjena Đelmića došli do vodstva od 1:0. Isti igrač je samo tri minute kasnije zatresao mrežu gostiju za 2:0. Tim rezultatom se otišlo na odmor. Plavi su dominirali i u nastavku, ali je ekipa iz Zvornika uspjela smanjiti u 53. minuti preko Aleksandra Ilića. Drina u 70. minuti preko Marka Jakšića dolazi do poravnanja. Ipak, da se gosti u Zvornik ne vrate s bodom pobrinuo se Jovan Blagojević koji je u 83. minuti postavio konačnih 3:2 za tim s Grbavice. Drina se i dalje nalazi na pretposljednjoj poziciji Premijer lige, dok je Željo sada na 7. poziciji. U narednom kolu Plavi gostuju kod Travnika.