Fudbaleri sarajevskog Željezničara poraženi su na gostovanju kod Mladosti iz Doboja kod Kaknja.

Plavi su imali nekoliko dobrih prilika u prvih 45 minuta, ali nisu uspjeli zatresti mrežu protivnika na stadionu Kamberovića Polje.

POGLEDAJ GALERIJU

Ipak, u nastavku susreta, domaći su u 77. minuti došli u vodstvo od 1:0. Strijelac je bio Dilaver. Isti igrač je petnaestak minuta kasnije postigao još jedan pogodak za Mladost.

Nije dugo trebalo gostima s Grbavice da smanje prednost nakon što je Uzelac iskoristio grešku domaće odbrane i postigao odličan pogodak. Međutim, do kraja susreta izabranici Milomira Odovića nisu uspjeli do drugog pogotka koji bi im donio bod.

Ovo je za Mladost prva ovosezonska pobjeda, dok je Željezničar upisao drugi prvenstveni poraz.