Košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine savladala je nacionalnu selekciju Armenije rezultatom 98:85.
U prvoj četvrtini utakmice reprezentacija BiH je igrala odlično na krilima Džanana Muse i Adina Vrabca, ali Armenci su se konsolidovali i nakon prvih deset minuta susreta rezultat je bio izjednačen 23:23.
Sejfić je za samo dvije minute u drugoj četvrtini nanizao sedam poena, a potom su još po dva dodali Alex Renfroe i Vrabac za seriju 11:0. Svoje prve koševe u drugoj četvrtini  Armenija je postigla nakon više od tri minute igre za rezultat 34:26. U ovoj četvrtini izabranici Duška Vujoševića imali su i najveću prednost od plus 13 poena (47:34), a do kraja poluvremena Armenija je uspjela razliku spustiti na 8 poena (52:44).
Armenija je sredinom treće četvrtine stigla na pet poena razlike (61:56), ali su naši Zmajevi veoma brzo vratili povećali prednost, te se u posljednjih deset minuta susreta ušlo rezultatom 73:60.
Pored dobre igre reprezentativaca Armenije, nisu mogli odgovoriti agresivnoj igri BiH košarkaša, a rezultat na kraju meča je glasio 98:85
Narednu utakmicu izabranici Duška Vujoševića igraju protiv selekcije Švedske.