POGLEDAJ GALERIJU

Fudbaleri Sarajeva pobjedom su završili 2013. godinu. Bordo tim je u 19. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine na svom terenu savladao ekipu Leotara 3:0.

Domaći igrači su riješili sve u prvih 45 minuta.

Nakon samo četiri minute Komazec sjajnim lobom dovodi Sarajevo do prednosti.

Pet minuta kasnije gosti su imali priliku da poravnaju Velika prilika za Leotar, no Mihojević s 10 metara neometan šutira pored gola.

Igrala se sedamnaesta minuta kada je Travančić postigao prelijep pogodak nakon solo prodora.

Već nakon 25 minuta riješeno je pitanje pobjednika, kada  Dupovac, nakon kornera i gužve u šesnaestercu, pogađa mrežu gostiju iz Trebinja.

Sarajevo je napadalo i u nastavku susreta, ali bez ozbiljnijih prilika po gol gostiju, a jednu od izglednijih prilika imao je Plakalo, ali se rezultat nije mijenjao.

Deset minuta prije kraja susreta, Huseinbašić je dobio crveni karton nakon jednog grubog starta.

Ovo je sedmi uzastopni poraz ekipe iz Trebinja koja će proljeće dočekati na posljednjem mjestu, dok će Bordo tim jesenji dio prvenstva završiti na drugoj poziciji.