POGLEDAJ GALERIJU

Fudbaleri norveškog Haugesunda ostvarili su veliku pobjedu na stadionu Asim Ferhatović Hase protiv Sarajeva. Gosti iz Norveške slavili su pobjedu od 0:1.

“Nametnuli svoju igru, šutali deset puta po golu, ali nismo imali sreće da postignemo gol. Imamo drugu utakmicu i probat ćemo postići gol i odigrati bolje”, rekao je nakon utakmice Dženan Uščuplić

Bordo sastav je bio bolji tokom cijelog susreta, te stvorio veliki broj prilika od kojih je najbolju propustio realizovati Bilbija. Dobre šanse propustili su Okić , ali nisu uspjeli prevariti golmana Worrea.

U nastavku susreta pokušali su Okić, Bilbija i Berberović, ali nisu uspjeli zatresti mrežu Norvežana.

Pet minuta prije kraja susreta, nakon kontranapada gostiju Bamberg pogađa za veliko slavlje oko dvadesetak norveških navijača.

Veliku priliku za poravnanje imao je Okić u 88. minuti, ali je njegov udarac odbranio čuvar mreže Haugesunda, te je ostalo 0:1 za norvešku momčad.

Izabranike Dženana Uščuplića očekuje težak uzvratni meč koji se igra za sedam dana.