Odličnu partiju pružio je Mirza Teletović u porazu njegovog Brooklyn Netsa od Detroit Pistonsa 103:99. Kapiten košarkaške reprezentacije Bosne i Hercegovine za 24 minute provedene na parketu ubacio je 17 poena od čega pet od šest trica. Uz to je dodao četiri skoka i jednu asistenciju.

Prva četvrtina je pripala gostima iz Brooklyna 23:24, da bi Netsi jao loše odigrali drugu dionicu gdje su gubili koju su je izgubili 61:44. Na kraju teće četvrtine na semaforu je stajao rezultat 88:68, da bi do kraja susreta Netsi uspjeli smanjiti prednost Pistonsa na četiri poena, ali više od toga nisu mogli.

Domaće su do pobjede predvodili Andre Drummond i Greg Monroe sa pa 22 postignuta poena, dok su u redovima gostiju najefikasniji bili Derron Williams sa 22, Andray Blatche sa 20.