Sparsi nakon preokreta slavili u Posušju

Košarkaši Sparsa velikim preokretom su došli do četvrte uzastopne pobjede. Ovaj put Sparsi su slavili na gostovanju u Posušju 69:76.

Dobro se ekipa iz Sarajeva nosila u prvoj četvrtini nakon koje je na semaforu rezultat stajao 25:23. Ipak, do odlaska na odmor domaći su stvorili prednost od sedam poena (42:35).

Tu prednost su domaći povećali na deset poena u trećoj dionici na 58:48. Držali su domaći tu prednost do pet minuta prije kraja susreta kada su gosti prebacili u brzinu više i na kraju preokrenuli rezultat u svoju korist.

Najbolji u redovima Sparsa bili su Igor Josipović i Alakesej Nikolić sa po 17 poena i Alakesej Nikolić. Domaćima nisu pomogla ni 23 poena Ante Leke koji je upisao i deset skokova.