Mladi Zmajevi na krilima Hodžića savladali Tursku

Mlada fudbalska reprezentacija naše zemlje je u okviru prijateljske utakmice savladala selekciju Turske rezultatom 2:1.

Darko Nestorović je od prve minute na teren poslao sljedećih 11: Kjosevski, Memija, Merajić, Miletić, Omerbašić, Mihojević, Rahmanović, Radovac, Jelišić, Sadiković i Hodžić.

Već u osmoj minuti su Zmajevi poveli. Armin Hodžić je zatresao mrežu Turaka za slavlje odlično popunjenog stadiona u Kaknju. U 26. minuti gosti poravnavaju rezultat. Ipak, u posljednjim minutama prvog dijela Hodžić svojim drugim golom donosi prednost Zmajevima.

Drugi dio je donio nekoliko prilika na obje strane, ali se rezultat nije mijenjao. Tako je Darko Nestorović ubilježio prvu pobjedu na klupi BiH. Treba istaći i da je utakmica bila izuzetno gruba, a glavni sudija je podijelio čak 13 žutih i jedan crveni karton.