Košarkašice Željezničara pretrpjele su poraz od Jedinstva, i to na svom parketu 65:74. Sarajke su gošćama iz Tuzle parirale u prvoj četvrtini kada je rezultat glasio 19:19. Ipak, na odmor su košarkašice Jedinstva otišle s prednošću 34:40. Igračice Željezničara odlično su igrale u trećoj dionici i preokrenule rezultat u svoju korist 55:52. Tuzlanke su u posljednjoj četvrtini, ipak, odigrale znatno bolje i na kraju zasluženo slavile s devet poena razlike. Gošće je do pobjede predvodila Anela Alagić s 23 poena, sok su u redovima Plavih dama najbolje bile Indira Kaljo s 18 i Jelena Stošić sa 16 postignutih poena. Naredni meč Sarajke gostuju kod Rudara, košarkašice Jedinstva dočekuju Mladi Krajišnik.