Iza nas je još jedan veliki sarajevski derbi, a pored dešavanja na terenu i ovaj put su u centru pažnje bili navijači na tribinama.

Odigran je 108. sarajevski derbi, a nakon 90 minuta rezultat je glasio 1:1. Željo je poveo golom Ivana Lendrića, a poravnanje i konačan rezultat je postavio Mersudin Ahmetović.

U 58. minuti nakon gola Sarajeva došlo je do prekida utakmice zbog dešavanja na dijelu sjeverne tribine gdje su bili smješteni navijači Sarajeva. Naime, navijači su čupali stolice, ubacivali na teren, a potom i bakljama gađali domaće navijače na sjevernoj tribini. Prekid je trajao 15 minuta, a nakon toga je utakmica nastavljena.

U galeriji pogledajte u kakvom je stanju dio tribine, a kako saznajemo troškove nastale štete će platiti FK Sarajevo.