Održana TrebaDH downhill utrka (FOTO)

POGLEDAJ GALERIJU

U TrebaDH downhill utrci, koja je održana u nedjelju na Trebeviću učestvovalo je više od 30 takmičara i to iz Bosne i Hercegovine, Hrvatske i Srbije.

Ovi takmičari pokazali su svoje umjeće vožnje bicikla u spustu niz Trebević, no samo oni najbolji dobili su vrijedne nagrade.

Nagrada za prvo mjesto iznosila je 500 KM, za drugo 300 KM i treće 100 KM, a juniori i seniori su dobili vrijedne robne nagrade.

Najbolji plasman u kategoriji juniora osvojili su Kamer Kolar koji je osvojio prvo mjesto, Andeja Korica drugo mjesto i Jovan Blesić treće mjesto.

U kategoriji seniora najbolji su bili Nikola Klačinski koji je osvojio prvo mjesto, Edin Pašić drugo mjesto i Frano Liović treće mjesto.

U ukupnom plasmanu izdvojili su se Nikola Klačinski koji je odnio prvo mjesto, Kamer Kolar drugo mjesto i Edin Pašić treće mjesto.